niedziela, 18 marca 2012

...

~ Angelika
Piękna 17 letnia dziewczyna o długich lekko falowanych rudych włosach i o piwnych oczach. Główna bohaterka nie chętnie zgadza się pójść na koncert zespołu, który jej nie rusza ze swoją przyjaciółką po którym wiele się zmieni w jej życiu.

~ Weronika
17 letnia dziewczyna o niebieskich oczach i długich kręconych włosach. Namawia swoją najlepszą przyjaciółkę aby poszła z nią na koncert jej ukochanego zespołu One Direction. 

~ Kate
18 letnia, bogata  dziewczyna o długich blond włosach i brązowych oczach . Nowo poznana koleżanka Weroniki  trochę namieszała w życiu Angeliki, której nie przypadła do gustu .

~ Liam
Przystojny 19 letni i utalentowany chłopak bojący się łyżek. Jeden z członków zespołu, mający dziewczynę  Danielle Peazer 

~ Louis 
Najstarszy 20 letni członek zespołu o wielkim poczuciu humoru, który zawsze potrafi pocieszać innych . Obecnie spotyka się z Eleonor Calder.

~ Zayn
19 letni chłopak mający świetne wyczucie stylu lubiący o siebie zadbać. Potrafi układać swoją fryzurę nawet dwie godziny. Jest jednym z członków zespołu. Obecnie z nikim się nie spotyka. 

~ Niall
Uroczy 19 letni blondyn lubiący dobrze zjeść, wielki fan Justina Biebera. Jego hobby to gra na gitarze . Należy do zespołu, nie będący w związku .

~ Harry 
18 letni chłopak o uroczych dołeczkach i kręconych włosach. Złamał nie jedno dziewczęce serce. Jest najmłodszym członkiem zespołu. Jest singlem choć krążą plotki o romansie ze starszą od siebie o 15 lat kobietą i młodszą o rok dziewczyną .

2 komentarze:

  1. Z opisu widać że będzie ciekawie <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetnie się zapowiada zapraszam do mnie http://londyn-nowemiejscenowamio.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń